REJS KU MARZENIOM

czyli o dwóch takich, co opłyną świat

menu

REJS KU MARZENIOM

Czyli o dwóch takich, co opłyną świat

31885 mil morskich

550 dni rejsu

25 krajów

6 kontynentów

Rejs dookoła świata

Podróż, będąca naszym największym marzeniem. Nazywamy się Mikołaj Nowak i Daniel Krzyżański, mamy 23 lata i chcemy promować żeglarstwo, robić niesamowite rzeczy i inspirować naszych odbiorców do sięgania po marzenia.

Założenia rejsu

Głównym celem inicjatywy jest opłynięcie świata jachtem żaglowym we dwóch.

Cele towarzyszące:

ZAPOWIEDŹ PROJEKTU

Płyń z nami

Podczas naszej żeglugi przewidzieliśmy możliwość etapowego dołączenia do załogi Water Lily, dla osób, które zechcą wesprzeć naszą inicjatywę, poznać nas i razem z nami poznać świat oraz przeżyć przygody, które zostaną w pamięci na długie lata!

Swoją wymarzoną destynację znajdą u nas zarówno fani solidnej, żeglarskiej adrenaliny, jak i osoby szukające wizyty w rajskich miejscach raczej w celach podróżniczych. Jak do nas dołączyć? To bardzo proste!

Twoje wsparcie ma znaczenie!

Jacht Water Lily wymaga szeregu modyfikacji!

Pieniądze otrzymane od wspierających nasz projekt osób, przeznaczymy przede wszystkim na to, by odpowiednio przygotować i doposażyć nasz jacht do tak dalekiej podróży.

Potrzebujemy zakupić:
autopilota; samoster wiatrowy; dryfkotwę; nową kotwicę główną (Rocna 35kg); dinghy (czyli ponton) wraz z silnikiem zaburtowym; komplet nowych żagli (w tym żagli sztormowych oraz lekkich); odbiornik internetu satelitarnego, by móc dzielić się naszą wyprawą z Wami; wyposażenie bezpieczeństwa; system odsalania wody; panele słoneczne oraz bank akumulatorów, by uczynić jacht samowystarczalnym energetycznie.

Musimy usprawnić instalację wodną oraz elektryczną, a także zabezpieczyć odpowiednią ilość żywności.

Logistyka, logistyka i jeszcze raz logistyka!

Nieważne czy mówimy o wycieczkach do sklepów po części, opłatach portowych, opłatach za kanały (o zgrozo – przejście Kanału Panamskiego to koszt około 1.000 $!), czy niespodziewanej potrzebie serwisu silnika, to wszystko wymaga funduszy, często niemałych. Dlatego tak ważne jest dla nas Wasze wsparcie, które pozwoli nam nieco zbliżyć się do realizacji marzeń!

Przygotowaliśmy wiele ciekawych form odwzajemnienia!

Wspierając naszą zrzutkę, możesz otrzymać od nas pocztówkę, dołączyć do zamkniętej grupy na naszym Facebooku, ufundować bliskiej osobie wyjątkowe, rajskie życzenia urodzinowe, dołączyć do nas na etap rejsu i wiele, wiele innych!

Nasz jacht

Pierwszy jacht morski w naszej flocie nie mógł dostać łatwego zadania, dlatego już w tym roku Water Lily przejdzie szereg modyfikacji, by już jesienią wyruszyć w podróż dookoła świata!

Długość
11,80 m

Liczba kajut
3 dwuosobowe

Szerokość
3,35 m

Typ ożaglowania
slup

Max. załoga
8 osób

Rok produkcji
1989

Dołącz do naszej załogi

i bądź na bieżąco z postępem wyprawy!

Patroni Honorowi

Naszą wyprawę wspierają

Patroni medialni

pl_PLPolish