O nas

Jesteśmy otwartymi i pozytywnymi młodymi ludźmi, najlepszymi przyjaciółmi i przede wszystkim żeglarzami z ogromną pasją do morza oraz dzielenia się swoim hobby z innymi!

menu

O nas

Jesteśmy otwartymi i pozytywnymi młodymi ludźmi, najlepszymi przyjaciółmi i przede wszystkim żeglarzami z ogromną pasją do morza oraz dzielenia się swoim hobby z innymi!

ATENA Sails

Projekt powołaliśmy do życia w 2021 roku, ponieważ w naszych głowach narodził się pomysł, by życie zawodowe na stałe połączyć z ogromną pasją do jachtów i morza.

Wszystko rozpoczęliśmy od organizacji kilku wyjazdów wśród znajomych, wspólnie spędzając wakacje lub dłuższe weekendy. W miarę upływu czasu zdecydowaliśmy, że chcemy stopniowo powiększać skalę działalności, więc rejsów było coraz więcej.

Jeżeli to czytacie, to znak, że już niedługo ATENA Sails wyruszy w Rejs Ku Marzeniom!

W przyszłości planujemy realizować naszą misję i jednoczyć młodych ludzi zafascynowanych żeglarstwem, szkolić chętnych do rozwoju umiejętności oraz doskonalić swoje własne skille.

Daniel

Daniel Krzyżański

Krzyżański

Żegluję od kiedy pamiętam. Przygodę z żeglarstwem rozpocząłem jako dziecko, pływając na najmniejszych jachtach klasy Optymist. Jako chłopiec ścigałem się w regatach do lat 14, konsekwentnie rozwijając moją pasję pływając na różnych akwenach.

Przez lata zdobywałem doświadczenie i umiejętności, które z czasem uzupełniłem o szkolenie
zwieńczone uzyskaniem pierwszego patentu żeglarskiego. Po jego zdobyciu rozpocząłem moją przygodę z rejsami morskimi. W wieku 18 lat zdobyłem patent jachtowego sternika morskiego, od tamtej pory regularnie prowadzę
i organizuję rejsy.

W 2021 roku z Mikołajem, moim wieloletnim przyjacielem, zdecydowaliśmy się powołać do życia ATENA Sails,
aby dzielić się naszą pasją i szerzyć żeglarstwo wśród młodzieży i dorosłych.

POZNAJ MNIE LEPIEJ

UPRAWNIENIA

Nowak

Mikołaj Nowak

Mikołaj

Przygodę z żeglarstwem rozpocząłem w czasach gimnazjalnych, gdy pierwszy raz pojechałem na rejs
do Chorwacji z Danielem i jego wujkiem.

Pasja do pływania i poznawania kolejnych zakątków Świata rozwijała się szybko. Wciągnęła mnie tak mocno, że po kilku latach zacząłem regularnie żeglować po wodach Atlantyku oraz innych zagranicznych akwenach.

Gdy tylko zdobyłem pierwsze 200 godzin stażowych, od razu zabrałem się za zdobywanie kolejnych uprawnień.
Poza pływaniem, mocno interesuję się meteorologią oraz konstrukcjami sławnych żaglowców.

POZNAJ MNIE LEPIEJ

UPRAWNIENIA

pl_PLPolish