STRONA GŁÓWNA / REJSY

Atlantyk 1.0 czyli
z Lizbony na Maderę

Razem z nami pokonaj odcinek trasy w Rejsie Dookoła Świata! Spędź z nami tydzień na Oceanie Atlantyckim podczas ciepłej, pasatowej żeglugi z kontynentalnej Portugalii na Maderę. Możesz zaokrętować się w Porto lub w Lizbonie.

menu

Atlantyk 1.0 czyli z Lizbony na Maderę

Razem z nami pokonaj odcinek trasy w Rejsie Dookoła Świata!

Spędź z nami tydzień na Oceanie Atlantyckim podczas ciepłej, pasatowej żeglugi z kontynentalnej Portugalii na Maderę. Możesz zaokrętować się w Porto lub w Lizbonie.

POZIOM ZAAWANSOWANIA

Uff… Nareszcie ciepło :). Po ciężkiej przeprawie przez Morze Północne, Kanał La Manche oraz groźną Zatokę Biskajską, przyda nam się miłe integracyjne żeglowanie z ciekawymi ludźmi. Połącz rejs z urlopem, wskakuj w samolot i witaj na pokładzie Water Lily!

POZIOM KOMFORTU

Na czas rejsu otrzymasz od nas kamizelkę pneumatyczną i zamieszkasz w prywatnej kajucie na wyłączność (chyba, że planujesz nas odwiedzić z parnerem_ką, wtedy zmieścicie się we dwoje). Będziesz brał_a udział w wachtach zarówno nawigacyjnych jak i kambuzowych oraz miejmy nadzieję, będziesz się świetnie bawić.

CZAS TRWANIA
7 dni

ZRZUTKA
2499 zł

AKWEN
Ocean Atlantycki

JACHT

Water Lily

MIEJSCE STARTU I ZAKOŃCZENIA
Lizbona – Marina Doca De Alcantara – Madera – Marina Funchal

Plan rejsu

Zaokrętowanie

Od razu po przybyciu na miejsce Startu.

Harmonogram

rejsu nie jest sprecyzowany. Zaczynamy od poznania kultury regionu i czerpania satysfakcji z odpoczynku w miejscu Startu.

Po przyjemnościach

przychodzi czas na uzupełnienie zaopatrzenia, niezbędnego do kontynuowania żeglugi. W dniu ustalonym przez Kapitana podnosimy kotwicę i oddajemy się żegludze w stronę Mety.

Podczas płynięcia

sprawujemy wachty oraz oddajemy się codziennym czynnościom na naszym jachcie. Większość czasu na pokładzie przebywamy w kamizelkach ratunkowych. Dbamy o wzajemne pozytywne samopoczucie i pomagamy sobie nawzajem. Integrujemy się w załodze, grając w gry i śpiewając szanty.

Po dotarciu

do portu Mety odpoczywamy po żegludze i zanurzamy się ponownie w poznawaniu nowego miejsca.

Wyokrętowanie

W terminie uzgodnionym z Kapitanem.

Ceną za rejs jest wsparcie zrzutki: 2499 zł

CENA ZAWIERA

CENA NIE ZAWIERA

Jacht "Water Lily"

Pierwszy jacht morski w naszej flocie nie mógł dostać łatwego zadania, dlatego już w tym roku Water Lily przejdzie szereg modyfikacji, by już jesienią wyruszyć w podróż dookoła świata!

Długość

11,80 m

Szerokość

3,35 m

Max. załoga

8 osób

Liczba kajut

3 dwuosobowe

Typ ożaglowania

slup

Rok produkcji

1989

Jacht "Water Lily"​

Pierwszy jacht morski w naszej flocie nie mógł dostać łatwego zadania, dlatego już w tym roku Water Lily przejdzie szereg modyfikacji, by już jesienią wyruszyć w podróż dookoła świata!

Długość
11,80 m
Szerokość
3,35 m
Liczba kajut
3 dwuosobowe

Typ ożaglowania

slup

Max. załoga
8 osób

Rok produkcji

1989

Zobacz pozostałe nasze rejsy

Hiszpania -
Wyspy Kanaryjskie

Amsterdam - Londyn

Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
pl_PLPolish