STRONA GŁÓWNA / REJSY

Atlantyk 2.0 czyli z Madery na Kanary

Razem z nami pokonaj odcinek trasy w Rejsie Dookoła Świata!

Za nami już piękno zielonej Madery, a do przejścia Atlantyku coraz bliżej. Pora płynąć dalej na południe, by na Kanarach przeprowadzić ostatnie prace serwisowe, bo przeprawa przez ocean to nie byle rejsik.

menu

Wyspy Sarońskie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Lorem – ipsum – dolor sit amet – consectetur – adipiscing – Lorem

POZIOM ZAAWANSOWANIA

W Polsce już deszczowa, jesienna aura, więc co lepszego możesz zrobić, niż tylko wskoczyć w samolot, dołączyć do załogi Water LiLy i… SIĘGAĆ PO MARZENIA?!

POZIOM KOMFORTU

Na czas rejsu otrzymasz od nas kamizelkę pneumatyczną i zamieszkasz w prywatnej kajucie na wyłączność (chyba, że planujesz nas odwiedzić z parnerem_ką, wtedy zmieścicie się we dwoje). Będziesz brał_a udział w wachtach zarówno nawigacyjnych jak i kambuzowych oraz miejmy nadzieję, będziesz się świetnie bawić.

CZAS TRWANIA
7 dni

ZRZUTKA
2499 zł

AKWEN
Ocean Atlantycki

JACHT

Water Lily

MIEJSCE STARTU I ZAKOŃCZENIA
Madera – Marina Funchal – Gran Canaria – Marina Las Palmas

Plan rejsu

Zaokrętowanie

Od razu po przybyciu na miejsce Startu.

Harmonogram

rejsu nie jest sprecyzowany. Zaczynamy od poznania kultury regionu i czerpania satysfakcji z odpoczynku w miejscu Startu.

Po przyjemnościach

przychodzi czas na uzupełnienie zaopatrzenia, niezbędnego do kontynuowania żeglugi. W dniu ustalonym przez Kapitana podnosimy kotwicę i oddajemy się żegludze w stronę Mety.

Podczas płynięcia

sprawujemy wachty oraz oddajemy się codziennym czynnościom na naszym jachcie. Większość czasu na pokładzie przebywamy w kamizelkach ratunkowych. Dbamy o wzajemne pozytywne samopoczucie i pomagamy sobie nawzajem. Integrujemy się w załodze, grając w gry i śpiewając szanty.

Po dotarciu

do portu Mety odpoczywamy po żegludze i zanurzamy się ponownie w poznawaniu nowego miejsca.

Wyokrętowanie

W terminie uzgodnionym z Kapitanem.

Ceną za rejs jest wsparcie zrzutki: 2499 zł

CENA ZAWIERA

CENA NIE ZAWIERA

Jacht "Water Lily"

Pierwszy jacht morski w naszej flocie nie mógł dostać łatwego zadania, dlatego już w tym roku Water Lily przejdzie szereg modyfikacji, by już jesienią wyruszyć w podróż dookoła świata!

Długość

11,80 m

Szerokość

3,35 m

Max. załoga

8 osób

Liczba kajut

3 dwuosobowe

Typ ożaglowania

slup

Rok produkcji

1989

Nasz jacht

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor

Długość
9 metrów
Szerokość
5 metrów
Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum
Max. załoga
8 osób
Lorem ipsum Lorem ipsum

Zobacz pozostałe nasze rejsy

Hiszpania -
Wyspy Kanaryjskie

Amsterdam - Londyn

Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
pl_PLPolish