BAŁTYK - TYGODNIOWY REJS STAŻOWO-SZKOLENIOWY

Pożegluj z nami na drugą stronę Bałtyku i odkryj jedną ze szwedzich wysp Gotlandie lub Olandie podczas przygotowawczych rejsów przed startem Rejsu Ku Marzeniom. Chętnie nauczymy Cię trochę żeglarskiej sztuki oraz przeszkolimy z zakresu bezpieczeństwa na morzu! To będzie świetny dłuższy weekend, wskakuj na pokład!

menu

ZATOKA GDAŃSKA - CZTERODNIOWY REJS STAŻOWO-SZKOLENIOWY

Pożegluj z nami po wodach Zatoki Gdańskiej podczas przygotowawczych rejsów przed startem Rejsu Ku Marzeniom. Podczas czterodniowej wyprawy odwiedzimy Hel, Gdynię, Jastarnię, a może uda się osiągnąć Puck… Chętnie nauczymy Cię trochę żeglarskiej sztuki oraz przeszkolimy z zakresu bezpieczeństwa na morzu! To będzie świetny dłuższy weekend, wskakuj na pokład!

POZIOM ZAAWANSOWANIA

Ten rejs może okazać się trochę wymagający, dużo zależy od warunków pogodowych. Czekają nas dwa nocne przeloty i sporo czasu na wodzie.

POZIOM KOMFORTU

Na czas rejsu dostaniesz 1 miejsce w dwuosobowej kajucie na jachcie Water Lily. Podczas żeglowania spędzamy czas na pokładzie z przerwami na przygotowanie posiłków.

CZAS TRWANIA
7 dni

CENA
1849 zł

AKWEN
Morze Bałtyckie

JACHT

s/y Water LiLy

Dromor Apollo 12

MIEJSCE STARTU I ZAKOŃCZENIA
Gdańsk – AZS COSA Górki Zachodnie

Plan rejsu (ostateczna wersja zależna od załogi oraz warunków atmosferycznych)

Dzień 1 oraz 2:

Spotykamy się rano, o godzinie 0900, zaczynamy od zakupów w pobliskim Lidlu, następnie następuje odprawa bezpieczeństwa oraz przydział środków ratunkowych i rozlokowanie po kajutach. Opuszczamy marinę około godziny 1200 i kierujemy się w stronę Władysławowa lub Helu.

Dzień 2 oraz 3:

Dzień rozpoczynamy w porcie od śniadania przygotowanego przez załogę, uzupełniamy nasze zapasy żywieniowe na resztę tygodnia i przygotowujemy Lily do wypłynięcia. Wypływamy po południu i żeglujemy przez noc. Czas spędzony na wodzie poświęcamy na szkolenia ze sterowania, obsługi lin i urządzeń na jachcie. W trakcie trwania dnia z pewnością nie zabraknie rozważań o teorii żeglowania, meteorologii czy budowie jachtu. Następnego dnia docieramy do Grönhögen lub Visby. Resztę dnia poświęcamy na odpoczynek lub/i zwiedzanie.

Dzień 4: 

Pływamy wzdłuż wyspy Gotland lub Oland, w zależności od wcześniejszego wyboru. Spędzamy wieczór przy kolacji na jachcie bądź restauracji ćwicząc teoretyczne aspekty żeglarstwa.

Dzień 5 oraz 6: 

Żeglujemy spowrotem do Gdańska, czeka nas 2 nocny przelot i dużo czasu spędzamy na otwartym morzu. Wracamy do portu macierzystego do godziny 1730. Załoga wykonuje klar na jachcie, zostawiając go w stanie takim samym, jak przed rejsem. O godzinie 1900 następuje wyokrętowanie.

Cena za osobę: 1849 zł

CENA ZAWIERA

CENA NIE ZAWIERA

*Kasa jachtowa – pula pieniędzy rozliczanych po rejsie, z których finansowane są zakupy żywności oraz wody.

Jacht Water Lily

Dromor Apollo 12

Długość

11,80 m

Szerokość

3,35 m

Max. załoga

8 osób

Liczba kajut

3 dwuosobowe

Liczba toalet

2

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Zobacz pozostałe nasze rejsy

Weekend na Zatoce Gdańskiej

Czterodniowy rejs stażowy po Zatoce

Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
pl_PLPolish